Rozwój bardzo Osobisty na początek 2021 roku
03.01.2021

Kończący się rok często bywa pretekstem do podsumowań i analiz. 2020 na pewno był inny i nietypowy. Zostaliśmy w domach, choć jak wielu śpiewało, Jeszcze będzie przepięknie … Ale patrząc też na rok, który właśnie się zakończył, wielu z nas musiało nauczyć się czegoś nowego. Ja próbowałem opanować technologię, i chyba nie wyszło to najgorzej, bo, nie licząc wykładów dla studentów brałem udział w kilkunastu webinarach i szkoleniach. A czego Ciebie nauczył 2020 rok ? 
 

Jaki będzie 2021 ..?  Co Ty w nim planujesz ? Pewnie jeszcze dwanaście miesięcy temu wiele osób miałoby precyzyjny plan zawodowy czy ten osobisty nierzadko dotyczący wagi lub nauki języków. Dziś jednak wiemy, że czasem trzeba się zatrzymać, że nawet Igrzyska Olimpijskie można przełożyć. Wiem, że dla mnie to na pewno będzie rok wyjątkowy, wiele zmieniający… Ale jeśli myślisz teraz o własnych planach czy celach chcę się podzielić jedną myślą, która od jakiegoś czasu kołacze mi się w głowie. Dla mnie w stwierdzeniu Rozwój osobisty  obydwa wyrazy mają swoje mocne znaczenie. Rozwój czyli coś co nie tylko pozwala nam odkrywać świat i innych ludzi, ale także samego siebie. Ten drugi wyraz jest chyba jeszcze silniejszy, bo osobisty znaczy mój. Nie zapisuj celów tylko dlatego, że w styczniu wypada to zrobić. Nie układaj żadnej listy, bo inni tak robią. Niech to będzie Twój rytm, Twoje tempo, Twoje cele i zmiany. Twoje cele, które zaprowadzą Cię to TWOICH marzeń.

Życzę Ci aby to był rok odwagi w podejmowaniu działań i wytrwałości w ich realizowaniu. Niech to będzie dla Ciebie owocny rok.

Aktualności