Marcin Kochanowski

Moje Cele

Zawodowe

Poprowadzenie drużyny do medalu Mistrzostw Świata lub Europy... w kolejnej dyscyplinie sportu

Prywatne

Zdobycie Kilimandżaro
Szczyt Uhuru na wulkanie Kibo – 5895 m n.p.m.

Biznesowe

Współpraca, prowadzenie szkoleń i wykładów dla firm w całej Europie

Kilka słów o mnie

Nazywam się Marcin Kochanowski. Jestem doktorem psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, nauczycielem akademickim i praktykiem psychologii sportu. Już ponad 10 lat współpracuję z kadrami narodowymi. Uczestniczyłem w Mistrzostwach Świata i Europy, a także Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie.

Prywatnie pasjonat wyzwań i górskich wędrówek


Nikt nie zdobywa mistrzostwa samotnie
Sport
  • Certyfikowany Psycholog Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego klasy I
    Wiceprzewodniczący Sekcji Psychologii Sportu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego 
  • Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego
OD SPORTU DO BIZNESU

Od wielu lat jestem wykładowcą Uniwersytetu SWPS. Brałem udział w wielu projektach komercyjnych, szkoleniach trenerskich i biznesowych.

Realizując projekt Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS prowadziłem liczne wykłady z wykorzystania psychologii sportu w biznesie

  • Trener Kadr Narodowych

Co mówią moi klienci ?

Naval - Były Żołnierz Jednostki Specjalnej GROM Marcin jest specjalistą, który posiada niezwykły dar/umiejętność łączenia pasji wykonywania zawodu psychologa z pracą naukowo-badawczą w tej dziedzinie. Ponadto jest człowiekiem o wyróżniającej się in plus osobowości, z którym można prowadzić długie i ciekawe rozmowy oraz wymieniać się doświadczeniem i wiedzą. Będąc żołnierzem Jednostki Specjalnej GROM przyzwyczaiłem się do pracy z profesjonalistami o najwyższych kompetencjach w swoim fachu i stwierdzam, że Marcin również należy do tego elitarnego grona. Fajnie mieć kumpla, o którego mądrości i inteligencji zaświadcza nie tytuł naukowy przed nazwiskiem, a filozofia życia.
Łukasz Łapiński - Prezes Fundacji Akademia Sportu - asfactory.pl Jestem w pełni zadowolony ze współpracy z Marcinem Kochanowskim, cechuje się on kreatywnością, profesjonalizmem, pełnym zaangażowaniem w realizację działań oraz kompleksowym podejściem do realizacji projektu
Łukasz Kadziewicz - Olimpijczyk, Wicemistrz Świata, Twórca Akademii Siatkówki, Komentator Polsat Sport Setki godzin ciężkiej pracy i treningów z zawodnikami sportowymi najwyższego światowego poziomu sprawiają, że Marcin nie tylko od kilkunastu lat z sukcesami prowadzi na scenie inspirujące wykłady, ale razem z uczestnikami zgłębia tajniki zjawiska motywacji odpowiadając na pytania i prowadząc z grupą żywe dyskusje.
W swoich energetycznych przemówieniach poprzez fenomen sportu odnosi się do wartości ogólnych i ponadczasowych, dzięki czemu każdy uczestnik prelekcji – zarówno młody sportowiec, pracująca mama, jak i początkujący biznesman czy lew ekonomicznych salonów odnajdzie cenne wartości i inspiracje.
Ogromna wiedza merytoryczna, mistrzowska energia a przede wszystkim prawdziwy zapał do dzielenia się tym na scenie sprawia, że dzięki pracy z Marcinem uczestnik zdobywa realne narzędzia do tego, jak w „zwyczajny czwartek” rozpocząć swoją podróż do realizacji celów i marzeń.
Grzegorz Czaicki- Członek organizacji "Lider z Sercem" Mieliśmy zaszczyt i przyjemność gościć dr Kochanowskiego na naszym spotkaniu We Lead!, na którym wygłosił prelekcję na temat motywacji w biznesie i w sporcie. Duża dawka meytorycznej wiedzy przekazana w ciekawy i przystępny sposób wywarła ogromne wrażenie na naszej publiczności. Warto także wspomnieć o doskonałym kontakcie z uczestnikami wykładu – naturalna swoboda oraz poczucie humoru prelegenta sprawiły, że było to niezwykle dynamiczne wystąpienie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i liczymy na kontakt w przyszłości!